Ankieta - Higiena rąk

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Warmii i Mazur, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie przedstawiają ankietę dotyczącą świadomości mieszkańców naszego regionu w zakresie higieny rąk.

Została ona przygotowana w ramach obchodów Światowego Dnia Higieny Rąk 2022. Prosimy o rozpowszechnienie ankiety wśród mieszkańców na Państwa terenie. Także poprzez publikacje informacji o ankiecie na dostępnych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania ze strony wypełniających ankietę bardzo prosimy o niesugerowanie odpowiedzi. Zależy nam na zebraniu w pełni rzetelnych danych. Wnioski z ankiety zostaną wykorzystane podczas planowania kolejnych kampanii edukacyjnych w zakresie higieny rąk. Dane uzyskane z analizy ankiety zostaną przedstawione podczas akcji Światowy Dzień Higieny Rąk, która odbędzie się 5 maja 2022 roku w Olsztynie. Ankieta będzie aktywna do 30 kwietnia 2022 r. Skierowana jest do osób dorosłych. Składa się z 12 pytań jednokrotnego wyboru. Poniżej link do ankiety (należy go skopiować i wkleić w okno przeglądarki internetowej).